Kredit Kartat

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

*Transaksionet e pagesave në Maqedoni do të ekzekutohen perms sistemit të Stopanska Banka e cila është e mundësuar dhe mbeshtetur nga CaSys International, një kompani me një reputacion të lartë për transaksione me kartelë.

Përdor: Master ose Visa

*Transaksionet e pagesave jasht vendit janë të mbeshtetura nga 2Shërbime kontrolluese për pagesa elektronike. Kontrolli 2 punon me të gjitha kartelat për pagesa elektronike.

Përdor ato kartela të cilat më së miri ju përshtatën!

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.