besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Amper Dara

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
MASTECH MS2101
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS2101
Current Meter, AC/DC-A, 1000 A
49,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P1670
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1670
True-RMS AC/DC Amper Dara, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
192,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P4350
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 4350
True-RMS AC/DC Amper Dara, AC/DC-A, 80 A, TRMS
96,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P1665
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1665
True-RMS AC/DC Amper Dara, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
165,16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MASTECH MS2125A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS2125A
True-RMS AC/DC Clamp Meter, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
57,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.