besplatna online alb
Skip Navigation Links.

LOGING Paketa

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
LEP-0076
Informata të shpejta
(0)

Keni filluar të merreni me elektronike? Ju duhen vegla te mira?

16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0086
Informata të shpejta
(0)

Mbroje veten tende nga mizat, mushkonjat dhe insektet tjera deri sa e shijoni pranveren gjate nates ne kopshet / terracet tuaja.

7,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0097
Informata të shpejta
(0)

Si te jeni i sigurt deri sa mbani nje çantë dhe keni kufje ne koken tuaj ? 

23,25
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0263
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa per fansa te vertete te elektronikes, posacerisht per ju, qe deshironi te luani me Raspberry.

794,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0244
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, dara profesionale per RJ45 konektore dhe kuti per vendosje te konektoreve.

24,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0199
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa, dara zhveshese profesionale per RJ45 konektor, me dara per zhveshje dhe prerje dhe kuti me set te konektorve te llojeve te ndryshme.

68,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0187
Informata të shpejta
(0)
LOGING Paketa, multimeter i cili ofron siguri, besueashmeri dhe ka sigurine me te larte, ne kombinim me nje detektore tensioni pa kontakt me kapacitet deri 100,000 ore pune....
550,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0178
Informata të shpejta
(0)
LOGING Paketa, e bere ne perputhje me standartet e larta industriale, multimetri eshte i dizajnuar per aplikim ne industri, fushen e matjeve dhe te gjitha aplikacioneve ku k...
456,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0188
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, multimeter i cili ofron siguri, besueshmeri, ka sigurine e standartit me te larte dhe nje llambe e cila siguron drite te mjaftueshme per punen tuaj.

550,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0179
Informata të shpejta
(0)
LOGING Paketa, e bere ne perputhje me standarte me te lasta industriale, multimetri eshte i pershtatshem per perdorim ne industri, ne fushen e matjeve dhe te gjitha vendet k...
400,18
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0264
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, stacion saldimi 80W dhe llupe me duar ndihmese.

446,85
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0271
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, stacion saldimi 80W, multimeter me standarte te matjeve te larta dhe llupe me duar ndihmese.

819,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0189
Informata të shpejta
(0)
LOGING Paketa, multimeter i cili ofron siguri, besueshmeri dhe ka sigurine e standartit me te larte me mbajtese magnetike e parshtatshme per vendosje ne pjese metalike....
550,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LEP-0210
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa per fansat e vertete te elektronikes, posacerisht per ju, te cilet keni deshire te luani me Arduino Uno.

162,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0213
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa per fansa te vertete te elektronikes, posaqerisht per ju, te cilet keni deshire te luani me Arduino.

137,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.