besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Pajisjet ngrohëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
HM-0023/1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL140CWT

Batanije elektrike, e hirte, 130 x 180 cm.

64,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0025/SS1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL130CWT1

Batanije elektrike, ngjyrë hiri, 80 x 150 cm.

49,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0024/S1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL120CWT1

Batanije elektrike, e bardhë, 80 x 150 cm.

43,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HM-0025/SS2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL130CWT2

Batanije elektrike, ngjyrë hiri, 140 x 160 cm.

90
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HM-0023/2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL150CGY

Batanije elektrike, e hirte, 180 x 200 cm.

70
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0019
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL110CWT1
Nxemes, Kujdesi Ndaj Vetes, 80 x 160 cm
34,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0020/2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEBL110CWT2
Nxemes, Kujdesi Ndaj Vetes, 140 x 160 cm
47,88
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0021/1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEHP110CGY
Nxemes per Stomak dhe Shpinde, Kujdesi Ndaj Vetes, 42 x 32 cm
36,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0005
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEFW110CGY
Batanije per Kembe, Kujdesi Ndaj Vetes, 31 x 25 x 27 cm
40,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0021/3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEHP112CGY
Nxemes per Stomak dhe Shpinde, Kujdesi Ndaj Vetes, 69 x 28 cm
36,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMH001/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HTCO40FBK

Aksesor shtepiak - Nxemse, me termostat te ndryshueshem, e zeze, 1200/2000W.

51,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HM004/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HTFA13CWT

Aksesor shtepiak - Nxemese, e bardhe, 1000/2000W.

17,85
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMH003/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HTPL20FWT

Aksesor shtepiak - Nxemese, me telekomande, e bardhe, 1000/2000W.

93,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMH003/B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HTPL20FBK

Aksesor shtepiak - Nxemese, me telekomande, e zeze, 1000/2000W.

113,46
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMH005/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HTPN10FW

Aksesor shtepiak - Nxemese, e bardhe, 400W.

19,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.