besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Arduino

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ARD-STARTER KIT3
Informata të shpejta
(0)
Single Board Computer Arduino Uno R3, Starter Kit, Projects Book
83,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.