besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Pajisje shtepiake

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
NE-HMK003
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KASC600WD

Aksesorë kuzhine - Peshore digjitale per kuzhine

19,79
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK018
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FCPM100FRD

Grill, Pizza Maker, Kitchen Accessories, 30cm, 1800W

60
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK019
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAWP220FBK

Aksesorë Kuzhine, pjate me wafer, 1000W, 17 cm.

51,02
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK021
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FCBG100FBK43

Table Grill, Kitchen Accessories, Teppanyaki, 1800 W

62,03
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK023
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAAFO300EBK

Largues i ajrit të nxehtë (Hot Air Fryer), Kitchen Accessories, 1500 W, 12 L

148,51
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK024
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FCRA310FBK6

Kitchen Accessories, Party Wok Set, 600 W

60
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK025
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAEWO100BK
Electronic Wine Opener, Kitchen Accessories, 4x AA  ...
19,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK027
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 312295

Pastrues për Kafe, i makinerive për Espresso, dhe aksesorëve të tjerë të kuzhines, 10 pcs.

10,79
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK028
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAICM200FBK
Ice Coffee, Ice Tea Maker, Kitchen Accessories, 2.5 L, 750 W, Black  ...
58,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 311864

Aksesorë për kuzhinë - Tableta te kafes, x1.

9,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-NMK003
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 9029792372

Aksesorë për kuzhinë - Mbulesë plastike për pjata, e bardhë

4,74
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK015
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KACM310FBK

Aksesore kuzhine, aparat per kafe, 0.4l, i zi.

32,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK004
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M3DCP200

Aksesorë për kuzhinë - pastrues per enelarese.

9,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK005
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BBQE112BK

Aksesore kuzhine, Tigan elektrik, e zeze, 30cm.

24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK006
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KASM100WT

Aksesorë për kuzhinë - Toster, 800W. i bardhe.

17,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.