besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Robot Arms

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ARDUINO ROBOT KI
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T050000

Arduino Robot Arm, T050000

439,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VELLEMAN KSR10
Informata të shpejta
(0)

DIY Kit, Krah robotike

104,9
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
JT-ROBOT02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: Robot02

Vleresimit Robotic Kit, Alumini, 42cm

193,31
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KITRONIK 4508
Informata të shpejta
(0)

Kompleti Edukativ për Hobi, Kompleti i Krahëve Robotik MeArm, Arduino i Kontrolluar, Portokalli, Vetë Kuvendi

103,07
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KITRONIK 4503
Informata të shpejta
(0)

Kompleti Edukativ për Hobi, Kompleti i Krahëve Robotik MeArm, Raspberry Pi i Kontrolluar, Blu, Vetë Kuvendi

104,59
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
JAM-410020
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: JAM-410020
Vleresimit Robotic Kit, Rrobot Robibot, Xhirim te Zerit
71,31
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.