Produktet mujore RASPBERRY PI4-kit kanë arritur. Nxito! Porosit, 1 copë për dërgesë!

besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Robotic arm

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
DB-ROBOT04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ARDUINO ROBOT TANK

Aksesor për pllakë zhvillimore, tenkë robotike me arduino.

93,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ARDUINO ROBOT KI
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T050000

Arduino Robot Arm, T050000

321,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DB-ROBOT03/2WD
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MICRO BIT ROBOT ARABA
DEV.BRD.EDU.ROBOT ARABA x2WD,MB
95,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VELLEMAN KSR11
Informata të shpejta
(0)

DIY Kit, Robot bager

60,27
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VELLEMAN KSR10
Informata të shpejta
(0)

DIY Kit, Krah robotike

79,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CEBEK C-9895
Informata të shpejta
(0)

Krah roboti - KIT

51,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JT-ROBOT02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: Robot02

Vleresimit Robotic Kit, Alumini, 42cm

190,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.