besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Raspberry Kit

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RASPBERRY KIT19
Informata të shpejta
(0)

Single Board Computer Raspberry Pi 4 Model B, 8GB, RPI4-MODBP-8GB, Kit with Box, Memory Card 32 GB, USB Charger 3 A, Audio/Video Cable, Network Cable

205,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASPBERRY KIT20
Informata të shpejta
(0)

Single Board Computer Raspberry Pi 4 Model B, 4GB, RPI4-MODBP-4GB, Kit with Box, Memory Card 32 GB, USB Charger 3 A, Audio/Video Cable, Network Cable

159,68
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RASPBERRY KIT21
Informata të shpejta
(0)
Single Board Computer Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, RPI4-MODBP-2GB, Kit with Raspberry Pi- Camera, Box, Memory Card 32 GB, USB Charger 3 A, Audio/Video Cable, Network Cable, Ra...
176,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASP.KIT25
Informata të shpejta
(0)
Single Board Computer Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, RPI4-MODBP-2GB, Kit with Box, Memory Card 32 GB, USB Charger 3 A, Audio/Video Cable, Network Cable, Raspberry Pi Heatsink
138,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASP.KIT29
Informata të shpejta
(0)

Single Board Computer Raspberry Pi 4 Model B, 1GB, Enclosure for Raspberry Pi 4 Model B, Memory Card 32 GB, USB Charger 3 A, Audio/Video Cable, Network Cable

126,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.