besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Peaktech Oscilloscope

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PKT-P1404
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1404

Oshiloskop digjital, p1404, 2x 100MHz, 1GS/s, Peaktech

308,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P1400
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1400
OSCIL.LAB.2x100MHz, 1GS/s
177,89
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P1401
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1401
OSCIL.LAB.2x100MHz, 1GS/s
195,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P1402
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1402
OSCIL.LAB.2x100MHz, 1GS/s
219,39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P1403
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 1403
OSCIL.LAB.2x100MHz, 1GS/s
278,69
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.