besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Instrumente process kalibratorë ADDITEL

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ADT 680-GP3K
Informata të shpejta
(0)
Digital Pressure Gauge, 200 bar, 0.05%
776,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 681-GP10K
Informata të shpejta
(0)
Digital Pressure Gauge, 700 bar, 0.02%
1.802,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 875-660
Informata të shpejta
(0)
Dry Well Calibrator, Temperature Probe / Transmitter Calibrator, 33 °C - 660 °C
9.224,93
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 210
Informata të shpejta
(0)
Current / Voltage Calibrator, 24 mA, 30 VDC, Additel
1.504,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 760MA
Informata të shpejta
(0)
Kalibrues I Presionit, Automatic, 20 bar
14.147,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 209
Informata të shpejta
(0)
Current / Voltage Calibrator, 24 mA, 30 VDC, Additel
1.141,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 222A
Informata të shpejta
(0)
Multifunction Calibrator, Additel
6.847,62
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 223A
Informata të shpejta
(0)
Multifunction Calibrator, HART, Additel
9.314,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.