besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Stacion me ajr të nxehtë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ZD-912/SRS
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: ZD-912 Soldering Station
Saldues dhe Desaldues me Stacion, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec
258,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZD-982/SRS
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-982 Soldering Station

Saldues dhe Desaldues me Stacion, ZD-982, 380 W, 480°C, Puctec

242,66
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND 555-00003
Informata të shpejta
(0)

Stacion me air te nxehte SMD, 555-00003, 300 W, 350°C, RND Lab

64,03
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZD-8908/SRS
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-8908 Hot Air
SMD Stacion Saldimi me Ajër, ZD-8908, 300 W, 500°C, Puctec
93,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WAD101
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 53266699
Stacion Saldimi me Ajër Digital, WAD 101, 100 W, 550°C, Weller
1.423,36
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.