besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Formon

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
FORMON 3D PR
Informata të shpejta
(0)

Printer 3D, 1.75/0.4mm, PLA, Formon Core.

595
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.