besplatna online alb
Skip Navigation Links.

Furnizues i Rrymës

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PKT-P6227
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6227
Furnizues I Rrymes, 1 Kanalet, 60 VDC, 6 A
174,73
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PCW07B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PCW07B

Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 50 VDC, 3 A

93,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HYELEC HY3010E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HY3010E
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 10 A
159,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HYELEC HY3020E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HY3020E

Furnizues i rrymës per laboratore, 1 kanal, 30VDC, 20A.

247,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INSTEK GPS-3030D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GPS-3030D
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 3 A
303,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P6225A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6225 A
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 5 A
120,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P6135
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6135
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 3 A
163,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
POWLAB 605
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: POWERLAB 60V-5A
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 60 VDC, 5 A
149,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
POWLAB 303D
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: POWERLAB-303D-II
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 3 A
157,78
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-P6080A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6080 A
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 15 VDC, 3 A
95,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.