Skip Navigation Links.

Thermal Imaging Camera

FLIR T840 24°
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLIR
"Infrared Camera, Thermal Image, 4"", 464x348, 30mK, 24x18 °, IP54"
20.877,68
(me TVSH): 2.879,68
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TESTER-IR.CAM.1024x768,25mK
Madhësi e displeit 4 ''
Temperaturë e gamës -20 - 1500 °C
Ndjeshmëri termike (NETD) 30 mK
IR rezolucion (FPA size) 464 x 348 pix
Kënd hapësinor (FOV) 24 x 18 °
Rezolucioni hapësinor (IFOV) 0,9 mRad
Rezolucioni i fotos 5 Mpix
Saktësi 2 %
Shpejtësi e freskimit të imazhit 30 Hz
Komentare të zëshme të imazhit
Po
Min IR largësi e fokusit 15 cm
Tregimi i imazhit
Infra e kuqe e tërë
Fotografike e tërë
Foto në foto
Infra e kuqe e përzier dhe e shikueshme (blending)
Incizim i videos
Radiometrike
Video dalje
Po
Medium për incizim të imazheve
Kartelë memorike
Zmadhimi digjital 6 x
Korigjimi i emitimit
Po
Transmission correction
Po
Alarme ngjyrë
HOT
COLD
Isotherm
Alarm Dewpoint
Kohëzgjatje e baterive 4 h
Mundësi për shtimin e thjerëzave
Kënd të gjerë
Kënd të ngushtë
Povrzuvanje_termokamera
USB
Bluetooth
Wi-Fi
Pesha 1.400 g
IP mbrojtje
IP54

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.