Antenna Connector

UHF-1051
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Antenna Connector, UHF, PL258 Female, RG58, 17.4 mm, Clamp
2,43
(me TVSH): 0,37
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Female UHF(PL258) connector for RG58.
Clamp type.

 

Features:

  • Length: 34,1mm
  • Diameter: 17,4mm
  • Material: brass, nickel
  • Weight: 24g
Diametri 17,4 mm
Gjatësia 34,1 mm
Materiali
metal
Pesha 24 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.