Antenna Connector

UHF-003
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Antenna Connector, UHF, PL259 Male, RG6, 19.0 mm, Twist
1,79
(me TVSH): 0,27
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Male UHF(PL259) connector for RG6.
Twist on/solder plug type.

 

Features:

  • Length: 39mm
  • Diameter: 19mm
  • Material: brass, nickel
  • Weight: 19g
Diametri 19 mm
Gjatësia 39 mm
Materiali
metal
Pesha 19 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.