UHF (PL259)-lloji

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
UHF-1051
Informata të shpejta
(0)
Antenna Connector, UHF, PL258 Female, RG58, 17.4 mm, Clamp
2,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
UHF-1041
Informata të shpejta
(0)
Antenna Connector, UHF, PL258 Female, RG213, 17.4 mm, Clamp
0,73
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.