TNC Connector

TNC-3055
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
TNC Connector, TNC Male - 2 x TNC Female
0,73
(me TVSH): 0,11
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Connector adapter, TNC-male to 2xTNC-female.

 

Features:

  • Connector A: TNC-male
  • Connector B: 2xTNC- female
  • Dimension: (38,4x30)mm
  • Diameter: 14,5mm
  • Material: brass, nickel
Dimensionet (38,4x30) mm
Diametri 14,5 mm
Materiali
metal
Pesha 16 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.