TNC Connector

TNC-1033
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
TNC Connector, Female, RG213, Crimp
0,67
(me TVSH): 0,1
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Female TNC connector for cable RG213.

Crimp  type.

 

Features:

  • Length: 32,8mm
  • Diameter: 12,5mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 32,8 mm
Diametri 12,5 mm
Materiali
metal
Pesha 17 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.