SSMB Connector

SSMB-01LV1-TGG
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SSMB Connector, Female, RG174, RG188, RG316, Crimp
0,96
(me TVSH): 0,13
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Female SSMB connector for RG174, 179, 316 flexible cable.
Crimp
  type.

Features:

  • Length: 16,6mm
  • Diameter: 6mm
  • Material: brass, nickel
Gjatësia 16,6 mm
Diametri 6 mm
Materiali
metal
Pesha 5 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.