Connector

ML-2X02S
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Female Connector, Wire to Board Connector, 7A, 4.20 mm, 2 x 2 Pin, Cable Mount
0,07
(me TVSH): 0,01
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

4 pin connector cable mount.

 

Specifications:

  • Number of contacts: 4
  • Max. current: 7A
  • Housing: Plastic
  • Contacts pitch: 4,14mm
No of Switches 4
Rrymë maksimale 7 A
Shtëpizë
Plastike
Dimensionet 14x19,8x9,7 mm
Pesha 7 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.