Connector

MK-08H
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Female Connector, Wire to Board Connector, 2A, 2.54 mm, 8 Pin, Cable Mount
0,21
(me TVSH): 0,03
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Board to Wire connector cable mount.

 

Specifications:

  • Number of contacts: 8
  • Max. Voltage: 250V
  • Max. current: 4A
  • Housing: Polyamide PA66, UL94 V-0
  • Contacts pitch: 2,54mm
No of Switches 8
Rrymë maksimale 4 A
Terminal pitch
2.54 mm
Operating temperature -25 / +85 °C
Shtëpizë
Polyamide PA66,UL94 V-0
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.