DIN-41612 Connector

DCS-16-32-AC/HR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Female Connector, DIN-41612C, 2.54 mm, 32 Pin, Cable Mount
1,15
(me TVSH): 0,18
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Female DIN 41612C Connector.

 

Features:

  • Number of rows:2
  • Number of columns:16
  • Total number of pins:32
  • Pitch:2.54mm
Nr.i pinave 32
Terminal pitch
2.54 mm
Operating temperature -55 / +125 °C
Shtëpizë
Plastike
Pesha 13 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.