D-SUB Connector

FF-9/HR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Female Connector, D-SUB, 9 Pin, Cable Mount
1,28
(me TVSH): 0,2
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

D-SUB female connector flat cable mounting.

Features:

  • Flat cable mounting
  • No.of contacts: 9 pins in 2 rows
  • IDC contacts
No of Switches 9
Shtëpizë
Metal
Dimensionet 30,8x12,5x15 mm
Pesha 19 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.