IDC Connector

IDP-10/HR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Male Connector, IDC, 10 Pin, 2.54mm, Cable Mount
0,89
(me TVSH): 0,14
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

IDC Plug 10 pin flat cable mount.

 

Specifications:

  • Number of contacts: 10
  • Housing: Plastic
  • Contacts pitch: 2,54mm
No of Switches 10
Terminal pitch
2.54 mm
Operating temperature 0 / +85 °C
Shtëpizë
Plastike
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.