BNC Connector

BNC-203
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: CVVC01903ME
BNC Connector, Male, RG58, Clamp
1,12
(me TVSH): 0,17
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Male connector for RG58 flexible cables.

Clamp type.

 

Features:

  • Length: 37mm
  • Diameter: 14mm
  • Material: brass, nickel
  • Weight: 12g
Lidhësit A
BNC
Male
Gjatësia 37 mm
Diametri 14 mm
Materiali
metal
Pesha 12 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.