BNC Connector

BNC-006
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: CVVC01915ME
BNC Connector, Female, Chassis
0,89
(me TVSH): 0,14
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Female connector for chassis mounting.

 

Features:

  • Length: 27,4mm
  • Diameter: 8,3mm
  • Material: brass, nickel
Lidhësit A
BNC
Female
Gjatësia 27,4 mm
Diametri 8,3 mm
Materiali
metal
Pesha 5 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.