Rj-lloji

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 7
ISDN-0111/B
Informata të shpejta
(0)
Network Wall Box, RJ45 x 2, Cat6
6,65
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TEL-0009/2
Informata të shpejta
(0)
Network Wall Box, RJ45 x 2, Cat6
4,79
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.