DC Connector

PC-11638
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
DC Plug, Female, 2.1 mm, Chassis, Metal
1,06
(me TVSH): 0,16
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Power DC chassis socket with 2.1mm inner diameter.

 

Specifications:

  • Dimensions: 2.1mm
  • ​Chassis monting
  • Case: metal
Dimensionet 2.1 mm
Shtëpizë
Metal
Ngjyra
 e argjendit
Pesha 10 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.