D-SUB Connector

DSC-109
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: DS1033-09FBNSISS-JY
D-SUB Socket, Female, 9 Pin
0,46
(me TVSH): 0,07
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

D-SUB female connector with solder bucket termination.

 

Features:

  • Chassis mounting or free hanging.
  • No.of contacts: 9 pins 
  • Solder bucket termination
No of Switches 9
Dimensionet 8х4х13 mm
Pesha 3,6 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.