XLR Connector

XLR-3MRCAF
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: CAGP15930ME
XLR Adapter, XLR 3-pin Male - RCA Female
3,08
(me TVSH): 0,47
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Adapter XLR / RCA.

Adapter XLR 3p male RCA female.

 

Features:

  • Connector A: XLR 3p male
  • Connector B: RCA female
  • Size: (20x20x64)mm
  • Weight: 31g
Lidhësit A
XLR
Male
Lidhës B
RCA
Female
Materiali
metal
Dimensionet 20x20x64 mm
Pesha 31 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.