XLR Connector

XLR-3MJPM
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: XLR-3MJPM
XLR Adapter, XLR 3-pin Male - 6.35 mm Male
3,23
(me TVSH): 0,49
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Adapter XLR / 6,35mm.

Adapter XLR 3p male 6,35mm mono male.

 

Features:

  • Connector A: XLR 3p male
  • Connector B: 6,35mm mono male
  • Size: (20x20x95)mm
  • Weight: 35g
Lidhësit A
XLR
Male
Lidhës B
6,35mm
Male
Mono
Materiali
metal
Dimensionet 20x20x95 mm
Pesha 35 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.