TPL-UE306

TPL-UE306
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Tp-Link
MFR Part No: UE306
CONV.USB3.0>RJ45 1000Mb-B
28,53
(me TVSH): 2,11
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w
CONV.USB3.0>RJ45 1000Mb-B
Connection
RJ45
Lloji i Lidhjes
USB A
USB Koneksioni
USB3.0
Speed
10/100/1000 Mbps
Supported OS
Windows 10
Linux
Nintendo Switch
Numri i portave 1

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.