Rrjetë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 40
TPL-M5350
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M5350
Hotspot, 3G, Mobile, 2.4GHz 2000mAh Battery
83,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-M5360
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPL-M5360
Hotspot, 3G, Mobile, 2.4GHz, 5200mAh Battery
86,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-WA7510N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WA7510N

Access Point pa tela, 5GHz, 150Mbps

 

68,59
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MAX DS9097U-S09
Informata të shpejta
(0)

Adapter RS232 per DS9092K (COM)

62,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-NWUSB02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CCGT64952WT02

Adapter USB-C mashkull ne RJ45 femer, 1Gbps, 0.2m.

19,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMPSC-DC212
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CMPSC-DC212
ADSL Ndares, RJ11
4,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WLND-AP ETH-A
Informata të shpejta
(0)
Access Point, WiFi, 802.11n/g/b, DIN
216,27
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE DSX2-8000
Informata të shpejta
(0)
Analizues i Kabllove, Verifikuesi i Kabllove LAN, WiFi
15.002,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE DSX-5000
Informata të shpejta
(0)
Analizues i Kabllove, Verifikuesi i Kabllove LAN, WiFi
13.773,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ANT-4G10-KN
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ANOR5G10WT
Antene, 3G, 4G, GSM, 11 dB, I Jashtëm
42,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ANT-5G20WT
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ANOR5G20WT

Antenë 3G, 4G, 5G, GSM, 7dB, E brendshme/ E jashtme

61,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ANT-5G40ME
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ANOR5G40ME

Antenë 3G / 4G / 5G, GMS, 5dB, per perdorim jasht dhe brenda.

147,45
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ANT W16
Informata të shpejta
(0)
Antene, Wifi, Panel-Direkcionale, Access Point, (AP), 15 dB, 10 W
176,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ANT W12
Informata të shpejta
(0)
Antene, Wifi, Omni-Direkcionale, 8 dB, 10 W
14,75
Më shumë
Nuk ka në stok
w
ANT W13
Informata të shpejta
(0)
Antene, Wifi, Omni-Direkcionale, 12 dB, 10 W
22,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.