Rrjetë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 44 од 44
TPL-ARCHER T9UH
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: Archer T9UH

WiFi USB adapter, 802.11ac, 2.4 GHz, 5 GHz, 1900 Mbps

80,61
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-WN8200ND
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN8200ND
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
28,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TPL-WN725N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN725N
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
11,52
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-WN821N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN821N
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
15,45
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TPL-WN823N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WN823N
Adapter, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
16,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TPL-RE205
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RE205

Zgjatues i rrjetit WiFi, 802.11ac/b/g/n, 733 Mbps, RJ45

47,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.