Audio Cable

TAS-C114-BLACK
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
TASKER
MFR Part No: C114-BLACK
Microphone Cable, 2x 0.25 mm², 100 m, Reel, Black
1,01
(me TVSH): 0,14
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Flexible low capacity microphone cable, with spiral shield, suitable for the realization of audio assembly.

 

Specification:

  • Conductor: O.F.C. red copper
  • Nominal section: 0,25mm2
  • Conductor insulation: Compact PE
  • Core colour: Orange, Transparent
  • Shield: Spiral covering 100% O.F.C. red copper
  • Sheath colour: Black
  • External cable diameter: 6,0mm
  • Reel: 100m
Sheath colour
 e zezë
Core colour
 
 
Number of conductors 2
Nominal section 0,25 mm²
External core 1,5 mm
External cable diameter 6,0 mm
Sheath insulation
PVC
Capacity core/core 55 pF/m
Capacity core/shield 90 pF/m
Max rated voltage 49 V-AC
Conductor resistance 75 Ω/km
Operating temperature -15 / +70 °C
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.