Kabllo, Aksesorë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 73 од 73
KKZWD 2.5B 1/15m
Informata të shpejta
(0)

Tub termik i zi për kabllo 2.5mm.

Cmimi eshte per meter

0,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KKZWD 1.5Y 1/15m
Informata të shpejta
(0)

Tub termik i verdhe për kabllo 1.5mm.

Cmimi eshte per meter

0,64
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KKZWD 1.5G 1/15m
Informata të shpejta
(0)

Tub termik i gjelber për kabllo, 1.5mm.

 

Cmimi eshte per meter.

0,64
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KKTR 25.4/0.5
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KKTR 25.4/0.5

Tub i tejdukshëm termik për kabllo 25.4mm.

1,27
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KKZWD 12.7R 1/5m
Informata të shpejta
(0)

Tub termik i kuq për kabllo, 12.5mm.

Cmimi eshte per meter.

1,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TL-KC01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-KC01
Varëse për Qelsa, Libellë
2,46
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TAS-C258
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TAS-C258
VGA Cable, 3 x 0.08 - 75Ohm, 7 x 0.08 mm
3,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SWB-KS-100
Informata të shpejta
(0)
WireSleeve, 1.8 m x 40 mm, Grey
7,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
konektori_alb
letkum_alb
KONEKTORI 3P_4P
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.