Amplifikatorë, Testerë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
KN-AMP40
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SAMP40140WT
Amplifikator, Antenes, 4 Out, 20 dB Gain, 0 - 18 dB Rregullim
16,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
3-OPH/1
Informata të shpejta
(0)
Amplifikator, Antenes, 2 x IN, 1 x OUT, Jashtëm
3
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ANT ATTN-10
Informata të shpejta
(0)
Attenuator, Antenes, 0 - 20 dB, Regulator
0,88
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-DVBT2265BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DVBT2265BK

DVB-T2 Pranues, DVB-T/T2, MPEG-2/4,

HEVC 10 bits H.265 Standard, AVC

35,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FC-AMP-SAT
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SAMP0500ME
Amplifikator, Satellite, In-Line, 20 dB Gain
5,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SATFINDER
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KN-SATFINDER
Satelitit Lokalizues, Analog, Treguesi i Zërit
3,67
Më shumë
Nuk ka në stok
w
SAT FINDER D
Informata të shpejta
(0)
Satelitit Lokalizues, Dixhital, Treguesi i Zërit, Busull
21,54
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAT PROTECT1
Informata të shpejta
(0)
Surge Protector, Satellite Reciever, 68 V
3,89
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.