Kablle

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ANT.CAB1
Informata të shpejta
(0)
Antenna Cable, 75 Ohm, RG6, 305 m
0,36
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CABR001/500
Informata të shpejta
(0)
Antenna Cable, 75 Ohm, RG6, 7 mm, 4 x Shild, 120 dB
0,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-CABR001/100
Informata të shpejta
(0)
Antenna Cable, 75 Ohm, RG6, 7 mm, 4 x Shild, 120 dB
0,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-CABR001/305
Informata të shpejta
(0)
Antenna Cable, 75 Ohm, RG6, 7 mm, 4 x Shild, 120 dB
0,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ANT.CAB2
Informata të shpejta
(0)
Antenna Cable, 75 Ohm, RG6, 305 m
0,49
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.