Antena

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
NE-DVBT-07
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ANIR2512GY700

Antene, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 28 dB Gain, Aktive, E brendshme

22,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-DVBT-11
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: F1861007

Antene, , DVB-T/T2 - DAB, VHF, UHF, FM, 20 dB Gain, Аktive, E jashtme

52,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-DVBT-13
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ANIR2502BK700

Antene, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 30 dB Gain, Aktive, E brendshme

24,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-DVBT-15
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ANOR5002BK700

Antene, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 40 dB Gain, Aktive, E jashtme

27,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DVB-T INSERT10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPIN200ME
DVB-T Power, Inserter, 5 V
8,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAT-WMS55
Informata të shpejta
(0)
Antenes Mabjtes, 55 cm, Aluminium
5,18
Më shumë
Nuk ka në stok
w
SAT-WH45A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SDWM220ME
Antenes Mabjtes, 45 cm, Aluminium
16,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ANT 118-KN
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ANIR1503BK
Antenes, AM / FM, 30 dB, Aktiv, i Brendshëm
13,46
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ANT FM-11
Informata të shpejta
(0)
Antenes, FM, Dipol, Pasiv, i Brendshëm
3,91
Më shumë
Dërgesa Falas
w
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.