Bisturi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RND-TL011
Informata të shpejta
(0)

Set Thikash Precize Artizanale, 16 Copë, RND Lab

20
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WZ-77108
Informata të shpejta
(0)
Tehe te Skallperit, 18 mm
1
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
XNB103
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: XNB103
Tehe te Skallperit, 42 mm
0,98
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
XN210
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 45972100
Thike Precize, 137 mm
9,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
XN100
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: XN100
Thike Precize, 148 mm
5,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WZ-77109
Informata të shpejta
(0)
Thike Precize, 150 mm
3
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CK-T0951
Informata të shpejta
(0)

Thike Precize, 130 mm, CK

6,81
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND-TL002
Informata të shpejta
(0)

Thike Precize, 160 mm, RND

6,47
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.