Thike

CK-T0952
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
C.K Tools
Thike Precize, 170 mm
8,38
(me TVSH): 1,16
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Metal Trimming Knife 170mm.
 

 

Features:

  • Die-cast, zinc alloy body with anti-slip handle grips
  • Retractable blade with push-button positioning for control and safety
  • Integrated blade snapper
  • Hanging hole for storage
  • 12 segments per blade
  • Dimensions: (200x60x20)mm
Gjatësia 170 mm
Pesha 35 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.