Pistoletë plastike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WZ-77025
Informata të shpejta
(0)
Ngjites, x 6, 11 mm
1,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FIXP.GLG01/STICK
Informata të shpejta
(0)
Ngjites, x 10, 7 mm
2,96
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG04
Informata të shpejta
(0)
Pistolete per Ngjites, 40 W
7,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG02
Informata të shpejta
(0)
Pistolete per Ngjites, 200 W
18,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CK-6216
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CK-6216
Pistolete per Ngjites, 80 W
40,69
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.GLG03
Informata të shpejta
(0)
Pistolete per Ngjites, 100 W
2,55
Më shumë
Nuk ka në stok
w
WZ-77026
Informata të shpejta
(0)
Pistolete per Ngjites me Mbajtëse, pa Tel, 35 W
18,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.