Xhel, Ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PE-COMBIQUICK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PE-COMBIQUICK
Ngjitës Dykomponentësh, Griffon
8,78
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.SGL01
Informata të shpejta
(0)
Super Ngjitës, Fixpoint
1,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PE-SUPERGLUEFL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PE-SUPERGLUEFL
Super Ngjitës, Bison
6,06
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PE-SUPERGEL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PE-SUPERGEL
Super Ngjitës, Gel, Bison
1,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PE-S77002
Informata të shpejta
(0)
Super Ngjitës, Fixpoint
0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BISON-6302064
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PE-SUPERGLUE1

Ngjitës super i shpejtë, Bison.

5,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MOLYKOTE-PG21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MOLYKOTE PG-21 (5kg)
Pastë Silikoni, Molykote
429,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.