Pincë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 4
IT-K4MPTSP
Informata të shpejta
(0)
Set i Pincetave, 155 mm
20,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PROS-TZ01
Informata të shpejta
(0)
Set i Pincetave, 4 Copë, Precize
9,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-TZ01
Informata të shpejta
(0)

Set i Pincetave, 6 Copë, Antistatike

12,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIXP.TL03
Informata të shpejta
(0)

Set i Pincetave, 2 Copë, Precize

3,98
Më shumë
Dërgesa Falas
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.