Ndryshme

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CODEBUG
Informata të shpejta
(0)
CodeBug Pllakë Zhvillimore, IoT Zhvillim
31,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DM160228
Informata të shpejta
(0)
Explorer 8 Pllakë Zhvillimore, PIC Kontrollerat 8-Bit
137,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PG164140
Informata të shpejta
(0)
In-Circuit Debugger / Programmer, Single Board Computer
129,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MSP-EXP430FR6989
Informata të shpejta
(0)
MSP430FR6989 Pllakë Zhvillimore, Ekran LCD i Segmentuar
30,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DB-MOD0128
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ESP8266 SHIELD ESP-12E

Pllakë Zhvillimore, WeMos D1, ESP8266, WiFi

22,36
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MB MEFV22C
Informata të shpejta
(0)

Set Edukativ Zhvillimorë, micro:Bit, V2.21, nRF52833, Kabllo USB, 2x AAA Bateri me Mbajtës Baterie

42,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MB MEFV22S
Informata të shpejta
(0)

Set Edukativ Zhvillimorë, micro:Bit, V2.21, nRF52833

42,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.