Aksesor për pllakë zhvillimore

DB-MOD0037
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: RED GREEN LED MODULE

Aksesor për pllakë zhvillimore, me LED.

2,6
(me TVSH): 0,36
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Two-tone Red / Green LED 5mm Module.

Two-color 5 mm LED with common cathode. Glow or red, green or orange (red and green together).
A resistor is required when connecting to Arduino boards.

Features:

     Diameter: 5 mm
     Color: Red-Green
     Voltage: 2.0 to 2.5 VDC
     Current: 10 mA
     Dimensions: 19x15 mm

Form factor
Arduino Shield
Kategoria
Raspberry Pi
Display Boards
Numri i pineve 3
Mbushje (DC) 2 - 2.5 V-DC
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.