Dare per Prerje

RND-TR02/ESD
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RND Lab

Dare per Prerje, 132 mm, ESD, 0.81 mm, RND Lab.

20,5
(me TVSH): 3,13
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Wire cutting pliers, 132 mm,  Without Bevel, 0.81 mm

High alloy carbon and chrome-vanadium steels - satisfies industry demands and standards
The micro-fine steel surface helps avoids chrome flaking and damages to circuits and components.
Spot-welded and non-wearing for a smooth, consistent and controlled action with little maintenance.
A smooth, controlled and maintenance-free joint action, a perfect edge alignment and long lasting.
Premium technology for precision pliers and cutter.
The reduced head’s dimension.

 

Features:

  • Overall Length: 132 mm
  • Cut Type: Without Bevel
  • Cutting Capacity: 0.81 mm
  • ESD Safe: Yes
Diametri maksimal i telit 0,81 mm
Dimensionet 135 x 70 x 15 mm
Gjatësia e dorezave 132 mm
Pesha 50 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.