Dare per Prerje

PG-TR30
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Piergiacomi
MFR Part No: PG-TR30
Dare per Prerje, 128 mm
15,09
(me TVSH): 2,3
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Darë për prerje të përçuesve të rrumbullakët. Dimensionet e vogla dhe stili e bën këtë darë të jetë ideale për punë në hapësirë të ngushtë me elektronikë precize.

 

Karakteristika:

  • Diametri maksimal i përçuesit 1.3mm
  • Forcë e prerjes 5.5kg
Diametri maksimal i përçuesit 16 mm²
Dimensionet 80 x 17 x 140 mm
Gjatësia e dorezave 138 mm
Pesha 79 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.